fbpx

firmaüritused

toimub aastaringselt

OSALEJATE ARV: 10 – 1000 INIMEST.

TOIMUMISPAIK: ÜLE EESTI

HIND: KÜSI PAKKUMIST

Kahekümne tegutsemisaasta jooksul oleme toonud meeldejäävaid üritusi üle mitmesajale ettevõttele. Meie võimekuses on korraldada üritusi alates väikefirmade, kollektiivide nädalavahetuse väljasõitudest kuni suurfirmade 1000 osalejaga suvepäevadeni. Meiega on koos veetnud meeldejäävaid suvepäevasid ettevõtted nagu Telia, Elisa, Viking Windows, Glia või asutused nagu Eesti Pank, Eesti Reformierakond. 

 

Tänu aastate jooksul väljakujunenud laiale koostööpartnerite võrgustikule, eelnevate ürituste kogemusele ning meie toodete mitmekülgsusele, oleme paindlikud leidma ühises arutelus just Teie ettevõttele meelepäraseimat lahendust. Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad Eesti parimaid DJ’sid, bändid, puhkekülad, cateringid, matkajuhid ja teised seiklusturismi pakkujad. Võta meiega julgelt ühendust, et saaksime komplekteerida just teie ettevõttele sobivaima lahenduse!

Nagu öeldud korraldame firmaüritusi kõikjal üle Eesti. Lisaks kõikvõimalikele maismaa kohtadele Eestis, oleme korraldanud üritusi erinevatel jõgedel, järvedel ja ka Eesti väikesaartel. Näiteks oleme aastate jooksul korraldanud hulganisti üritusi Eesti saartel nagu Pranglis, Kihnus või Saaremaal. 

Meelelahutusprogrammide korraldamine on andnud meie meeskonnale hindamatu kogemuse, mis võimaldab võitjana välja tulla kõige ebaharilikumatest olukordadest, mida elu ehk Eesti ilm võib tuua. Meie ettevõtte tegevusvaldkondasid jagub nii rabadesse ja metsadesse, kui ka veekogudele. See tagab paindlikkuse pakkuda mitmekülgseid seiklusi ka pikaajalistele klientidele. Lisaks ettevõtete pakutavatele raftingule, off-road safaritele ning kiirkaatriga väikesaarte avastamisele, on meie firmaürituste ‘hitt-tooteks’ meeskonnamängud. 

Meeskonnamängud on suurepärane seikluslik vaheldus, mida firmaürituse seminaride ja koolituste vahele pidada. Need köidavad ettevõtte meeskond üheks ning loovad meeldejäävaid mälestusi. Oma üle kahekümne aastase kogemusega oleme leiutanud ise palju lahedaid meeskonnamänge ja olemasolevatest selekteerinud välja parimad. Mängude läbivaks jooneks on see, et mängud ei tohi olla füüsiliselt rasked, vaid eeldavad osalejatelt head meeskonnatööd ja leidlikust. Samuti jäävad meie mängude valikus välja küll väärikad, ent ajas kulunud traditsioonilised meeskonnamängud nagu köievedu või sangpommi rebimine. 

Loe täpsemalt sellest, milliseid meeskonnamänge Herman Events pakub ‘seiklusmängude’ lahtris. Ja võta meiega julgelt ühendust, et saaksime vastavalt teie ootustele ja meie kogemustele panna kokku üks meeldejääv ja seikluslik firmaüritus!