fbpx

kaatrisõidud

toimub: Suveperioodil

Osalejate arv: 12

Toimumispaik: Eesti Erinevad Lahed, Järved ja Jõed

Suvised kiirkaatrisõidud on äge ja seikluslik viis, kuidas soe suvi eriti meeldejäävaks muuta. Meie pakutavad kaatrisõidud sobivad suurepäraselt sünnipäeva, poissmeesteõhtu või ettevõtte osakonna suvepäevade tähistamiseks. Olgu sooviks Tallinna kuulsa kilukarbivaatega tutvumine loojuva päikese taustal pealinna lahelt või Eesti imeilusate väikesaarte külastamine- iga seiklus on võimalik. Meie meeskond on avatud erinevatele variantidele, kuidas kombineerida just teie seltskonnale meeleolukaim mereseiklus. Tutvu allpool meie väljatöötatud kaatrisõidu pakettidega ning võta julgesti ühendust, et saaksime kombineerida just teie soovidest tulenevalt meeldejäävaima mereseikluse.

Pakett kujutab endast kiirpaadi tuuri Tallinna lahel. Kaater sõidab mööda linnasiluetti kaunistavatest ja ajaloost pakatavatest hoonetest- Patarei merekindlus, Linnahall, Lennusadam. Sõidu jooksul sisenetakse sadamatesse, kus suvisele Eestile kohaselt melu ja elu kohalike restoranide ja baaridega kutsub- Noblessner, Vana-Sadam. 

Kaugenedes kaatri lõbusõidu minutiteks kaldaäärest on näha Tallinna kuulsat kilukarbi vaadet, koos kõigi kirikutornide ja vanalinna linnamüüriga. 

Kestus: hinnanguliselt 1 tund

Pakett kujutab endast audiogiidiga kiirpaadi tuuri Tallinna lahel, mis on kombineeritud Eesti väikesaare- Aegna looduse külastamisega. Tuuri alguses sõidab kaater mööda linna siluetti kaunistavatest ja ajaloost pakatavatest hoonetest- Patarei merekindlus, Linnahall, Lennusadam. Sõidu jooksul sisenetakse sadamatesse, kus suvisele Eestile kohaselt melu ja elu kohalike restoranide ja baaridega kutsub- Noblessner, Vana-Sadam. Jõudes erinevate oluliseimate hoonete ning vaadete juurde, tutvustab audiogiid turistile lühidalt paiga ajaloost ning pärandist Eesti kultuuris. Olles tutvunud Tallinna linnamüüriga, algab sõit Aegnale, mis kestab ligikaudu 30 minutit. Paadisõidu ajaks on meeskonnal pakkuda keepe, mis hoiavad kliendi kuivana. Jõudes Aegnale, on aeg tutvuda Eesti loodusega ning selleks toimub tunniajane rattatiir ning seejärel võimalus külastada saare kohvikut. Tagasisõites möödutakse Viimsi Vabaõhu muuseumist, olümpiaks valminud Pirita Topist ning näha on kaugelt Tallinna vaateratast. 

 

Kestus: 2-3 tundi

Pakett “Eesti väikesaared” on pikema kestvusega ürituse variant, mis on mõeldud neile, kes soovivad tutvuda Tallinna lähistel asuvate saartega ning nende vahetu looduse ja kogukonnaga. Külastatavate saarte valikus on Aegna, Naissaare, Prangli, Keri, Aksi. Saarte külastamise osaks on lühikesed tuurid kohalike giididega, seda nii veoautodel kui ratastel. Samuti toimub toitlustus saarte väikerestoranides ning kohvikutes. 

 

Kestus: 5 tundi