fbpx

draakonipaadisõidud

toimub:kevad-kuni sügisperiood

Osalejate arv:40 inimest

Toimumispaik: vastavalt soovile
HIND: 500€/paat

Draakonpaadid on sisuliselt hiidsuured kanuud, mis erinevad klassikalistest kanuudest oma suuruse ning omapärase välimuse poolest. Päritolu võlgnevad nad Aasia mandrile ning sealsele kultuuriruumile, kus nendega peetavate sõudevõistluste ajalugu ulatub oma sama kaugele kui iidsetel olümpiamängudel Antiik-Kreekas.

Täismõõdus draakonpaadid on 20+2 kohalised hiidkanuud, kus sõitjad istuvad paarikaupa kõrvuti, aerutades aerudega üks ühelt ja teine teiselt küljelt. Lisaks aerutajatele kuuluvad paatkonda tüürimees ja sõudmisrütmi tagav taktitrummar. 

Meie ootame teid draakonipaadi matkale kuni 40 inimese suuruse grupina. Draakonpaat on turvaline laiapõhjaline alus, tagades stabiilsuse, mis on meeltmööda ka kõige ettevaatlikumale matkajale. Matka toimumispaiga saab valida vastavalt kliendi soovile, sest meiepoolne paaditransport on võimalik kõikjale üle kogu Eesti. Seejuures tuleb meeles pidada, et koos saba ja sarvedega on paadi pikkus umbes 12 meetrit ehk iga tiik ja oja mõõtu käänuline jõgi sellega sõitmiseks ei sobi. Omalt poolt soovitame tulla draankonpaatidega seiklema Pirita jõele, kus matka peatustena külastatakse näiteks nõukogudeaegset maa-alust salajast mereväe  juhtimiskeskust ja Pirita kloostrit. 

Soovi korral on seiklus võimalik lõpetada piknikuga looduses, mille juurde kuulub lõkkel grillvorsti ehe grillimine ja maitsev matkajook. 

Võta meiega julgelt ühendust, et saaksime vastata tekkinud küsimustele ning pana kokku just Teie soovidele vastav seiklus!